kawa ziarna

Dzierżawa

już od 1 zł

Sprawdź naszą ofertę!

Dzierżawa ekspresu już od 1 zł

Jedyna taka oferta dzierżawy ekspresu, stworzona specjalnie po to, abyś zawsze mógł cieszyć się wyjątkową kawą w swojej firmie.Wynajmujemy ekspresy dostosowane do każdej firmy, niezależnie od wielkości. Miesięczna opłata, nieobciążająca budżetu, to klucz do codziennego delektowania się pyszną kawą.

  Dzienne spożycie kawy (ilość filiżanek)

  do 2020 - 4050 - 80od 100

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Flashcaffe z siedzibą w Poznaniu, moich danych osobowych wskazanych na formularzu kontaktowym w celach marketingowych. Polityce prywatności

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Flashcaffe z siedzibą w Poznaniu os. Orła Białego 71A, REGON: 384781221, NIP: 7822522722 informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej kontakt@flashcaffe.pl, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  Obraz

  MAŁA FIRMA

  Mały biznes? Dlaczego nie! Kompaktowy ekspres o niewielkich wymiarach podniesie standard pracy Twoich pracowników, dostarczając im wyjątkową przyjemność z filiżanki doskonałej kawy. Z dzienną wydajnością 20-40 kaw, każdy dzień zacznie się od aromatycznego zastrzyku energii!

  Obraz

  ŚREDNIA FIRMA

  Odkryj, jak kawa może wkomponować się doskonale w codzienne funkcjonowanie Twojej firmy, zaspokajając oczekiwania zarówno pracowników, jak i klientów. Nasze ekspresy gwarantują dzienną wydajność na poziomie 50-80 doskonale przyrządzonych kaw, zapewniając niepowtarzalny smak każdego dnia

  Obraz

  DUŻA FIRMA

  Odkryj łatwość przygotowywania doskonałej kawy każdego dnia dzięki naszym innowacyjnym ekspresom. Twórz przyjemną atmosferę i zwiększaj produktywność każdego dnia. Dzienna wydajność od 100 kaw sprawi, że każdy łyk stanie się wyjątkowym doświadczeniem.

  Wypełnij formularz i otrzymaj ofertę

  Dzierżawa ekspresu już od 1 zł

  Wypełniam formularz

  KORZYŚCI DLA TWOJEJ FIRMY​

  Jedyna taka oferta dzierżawy ekspresu, stworzona specjalnie po to, abyś zawsze mógł cieszyć się wyjątkową kawą w swojej firmie. Wynajmujemy ekspresy dostosowane do każdej firmy, niezależnie od wielkości. Miesięczna opłata, nieobciążająca budżetu, to klucz do codziennego delektowania się pyszną kawą.

  01

  ŚRODKI DO
  KONSERWACJI

  02

  WSPARCIE
  TECHNICZNE

  03

  EKSPRES ZASTEPCZY
  NA CZAS NAPRAWY

  04

  MONTAŻ I SZKOLENIE
  Z OBSŁUGI