...

Dzierżawa ekspresu już od 159 zł

Jedyna taka oferta dzierżawy ekspresu, stworzona specjalnie  po to, abyś zawsze mógł cieszyć się wyjątkową kawą w swojej firmie.
Wynajmujemy ekspresy dostosowane do każdej firmy, niezależnie od wielkości. Miesięczna opłata, nieobciążająca budżetu, to klucz do codziennego delektowania się pyszną kawą.

Sprawdź naszą ofertę!


  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Flashcaffe z siedzibą w Poznaniu os. Orła Białego 71A, REGON: 384781221, NIP: 7822522722 informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej kontakt@flashcaffe.pl, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.


  KORZYŚCI DLA TWOJEJ FIRMY​

  Jedyna taka oferta dzierżawy ekspresu, stworzona specjalnie  po to, abyś zawsze mógł cieszyć się wyjątkową kawą w swojej firmie. Wynajmujemy ekspresy dostosowane do każdej firmy, niezależnie od wielkości. Miesięczna opłata, nieobciążająca budżetu, to klucz do codziennego delektowania się pyszną kawą.

  MAŁA FIRMA

  Mały biznes? Dlaczego nie! Kompaktowy ekspres o niewielkich wymiarach podniesie standard pracy Twoich pracowników, dostarczając im wyjątkową przyjemność z filiżanki doskonałej kawy. Z dzienną wydajnością 20-40 kaw, każdy dzień zacznie się od aromatycznego zastrzyku energii!

  Nivona 790 791 dzierżawa ekspresów
  nivona 790 791 dzierżawa ekspresu
  Jura E8 Piano White dzierżawa ekspresów

  ŚREDNIA FIRMA

  Odkryj, jak kawa może wkomponować się doskonale w codzienne funkcjonowanie Twojej firmy, zaspokajając oczekiwania zarówno pracowników, jak i klientów. Nasze ekspresy gwarantują dzienną wydajność na poziomie 50-80 doskonale przyrządzonych kaw, zapewniając niepowtarzalny smak każdego dnia.

  Dr. Coffee F11 ekspres dzierżawa

  DUŻA FIRMA

  Odkryj łatwość przygotowywania doskonałej kawy każdego dnia dzięki naszym innowacyjnym ekspresom. Twórz przyjemną atmosferę i zwiększaj produktywność każdego dnia. Dzienna wydajność od 100 kaw sprawi, że każdy łyk stanie się wyjątkowym doświadczeniem.

  Jura X8 Silver dzierżawa ekspresu
  Dr. Coffee F11 Big Plus dzierżawa ekspresu

  W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Więcej informacji zawartych jest w regulaminie.

  Shopping cart close
  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.