...

WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY


Krótkoterminowy wynajem profesjonalnych ekspresów do kawy na targi, eventy i szkolenia.


Organizujesz targi, eventy lub szkolenia? Jeśli tak, to dobrze wiesz, że nie może zabraknąć na nich wyśmienitej kawy! Nie oszukujmy się, zwykła kawa zalana wrzątkiem nie dorównuje w smaku specjałom kawowym z ekspresów ciśnieniowych, a nasi goście oczekują od nas najlepszego. Zachwyć ich smakiem i różnorodnością serwowanych kaw.  


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy krótkoterminowy wynajem profesjonalnych ekspresów do kawy, w cenie już od 150 zł za dobę.  

WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY


Wynajem długoterminowy ekspresów do kawy – elastyczne rozwiązanie dla firm, świetna alternatywa dla wysokiego, jednorazowego wydatku. 


Opłacana jest miesięczna kwota, która nie wpływa negatywnie na budżet, a pozwala cieszyć się pyszną kawą pracownikom, jak i gościom firmy.


Wynajmujemy ekspresy bez znaczenia, jakiej wielkości jest Twoja firma. Mała, średnia czy duża – do każdej pomożemy dopasować Ci odpowiedni, profesjonalny ekspres.

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Więcej informacji zawartych jest w regulaminie.

Shopping cart close
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.